Gdzie zorganizować udane imprezy firmowe?

imprezy firmowe

Firmowa impreza integracyjna często kojarzy się z piciem piwa w pubie lub pizzerii. Nie zawsze bowiem udaje się zorganizować ciekawe przyjęcie w oryginalnym miejscu. Dlatego tak ważne jest, by wszelkie tego typu imprezy planować z odpowiednim wyprzedzeniem. Pozwala to zaoszczędzić nerwów, stresu oraz rozczarowań zarówno uczestnikom, jak i organizatorom przyjęcia.

Dobre lokale na imprezy

imprezy firmoweWażny jest także wybór właściwej lokalizacji, by odpowiadała ona większości uczestników imprezy, a dojazd na miejsce nie stanowił dla nikogo żadnego problemu. Istnieje wiele sposobów na to, by urządzić dobrą imprezę pracowniczą. W doborze odpowiedniej lokalizacji i charakteru przyjęcia może pomóc ankieta, w której wszyscy uczestnicy wydarzenia wypowiedzą się w kwestii swoich preferencji. Niebanalnym pomysłem są imprezy poza miastem, które łączą w sobie sielski klimat wsi, a także możliwość wypoczynku na świeżym powietrzu. Zorganizować można wtedy konkurencje i zabawy, które dobrze zintegrują uczestników. Równie ciekawym pomysłem jest też na przykład impreza z dodatkowymi atrakcjami, takimi jak karaoke, strzelnica czy grupowa nauka tańca, choć nie każdemu mogą one przypaść do gustu, dlatego tego typu rozrywki należy dobierać rozsądnie.

imprezy firmoweStołeczne lokale przez cały sezon organizują udane imprezy firmowe w Warszawie, z czego korzysta większość lokalnych korporacji lub mniejszych firm. W pakiecie jest zwykle nocleg w hotelu dla osób dojeżdżających z daleka lub możliwość wynajęcia busa do przetransportowania większej grupy uczestników w dogodne miejsce. Możliwości zorganizowania ciekawego przyjęcia jest wiele, ale najważniejsze jest to, by impreza odbyła się w ciekawym miejscu. Cieszącym się coraz większą popularnością patentem jest organizacja eventów na dachach wieżowców z dostarczanym tam cateringiem lub pokazem fajerwerków, które z ostatnich okien budynków widać najlepiej. Lokale zajmujące się profesjonalnym przygotowaniem imprez firmowych często gwarantują też takie usługi jak występy muzyczne, pokazy taneczne lub iluzjonistyczne show. Tego typu rozrywki na pewno pozostaną zapamiętane przez uczestników przyjęcia. Niezależnie jednak od tego, gdzie i w jaki sposób zorganizowane zostanie party najważniejszą kwestią jest to, by ilość miejsc i jedzenia była odpowiednio dostosowana do liczby gości. Każdy z nich musi czuć się dobrze obsłużony i nie może wyjść z eventu głodny.

Dlatego ważne jest oszacowanie budżetu i dostosowanie go do usług oferowanych przez dany lokal, a także podjęcie konsultacji dotyczących oferty. Czynnikiem decydującym powinno okazać się dobre jedzenie, urozmaicone atrakcje, a także miła atmosfera panująca w lokalu.