Niezwykle popularne, tanie kwatery w Zielonej Górze

Zaplanowanie udanego wyjazdu integracyjnego do hotelu nie należy do prostych zadań. Szczególnie, kiedy to cena ma być atrakcyjna, a ogólny standard miejsca noclegowego na zadowalającym poziomie. Jego organizatorzy, omawiając budżet na ten cel, muszą pamiętać o: transporcie w obie strony, zakwaterowaniu, wyżywieniu, ubezpieczeniu, a także atrakcjach.

Tanie kwatery i dobry klimat

tanie kwateryPomysłodawcy wyjazdu pracowniczego (najczęściej właściciele, szefowie firm) czy też jego organizatorzy, dokonując wyboru miejsca noclegowego, powinni przede wszystkim zwrócić uwagę na jego lokalizację, ogólny standard, a także cenę. W przypadku ostatniego czynnika, warto zapytać właściciela hotelu, czy możliwy jest jakiś rabat dla grupy zorganizowanej. Ponadto im większa liczba osób, która miałaby wziąć w nim udział, tym trudniejsze jest to zadanie. Bowiem dany obiekt hotelowy musi zapewnić wszystkim uczestnikom wyjazdu osobne pokoje hotelowe. Dodatkowo wielkim atutem będzie dostępność w nim sali konferencyjnej, na której to mógłby odbyć się np. jakiś ciekawy wykład. Jeżeli chodzi o jego lokalizację, to można wybrać zarówno hotele znajdujące się w oddali od miasta, jak i położone w jego centrum. Coraz częściej wybiera się te, które cechuje m.in. spokojna atmosfera i przyjazny klimat, przykładem są popularne tanie kwatery w Zielonej Górze.

tanie kwateryNiewielki obiekt hotelowy położony w lesie stanowi świetne rozwiązanie dla osób pracujących na co dzień w wielkich biurowcach, a tym samym nie mających dużego kontaktu z naturą. Sukces wyjazdów integracyjnych zależy również od samego pomysłu. Jego organizatorzy powinni pomyśleć o atrakcjach, takich jak np. warsztaty kulinarne, paintball czy też bankiet połączony z tańcami. Oczywiście wybór rozrywek powinien choć w minimalny sposób uwzględniać pasje oraz zainteresowania pracowników. Dużą zaletą jest również dostępność na miejscu bądź w pobliżu miejsca noclegowego – restauracji. Nie ma nic lepszego niż ciepły posiłek zjedzony po długim, wyczerpującym spacerze. Stanowi to także duże ułatwienie podczas chęci zorganizowania wieczornej dyskoteki, gdyż nie trzeba wówczas zamawiać cateringu.

Dodatkową atrakcją jest możliwość zorganizowania ogniska. Najczęściej wyjazdy integracyjne trwają 2-3 dni (wyjazd weekendowy) i przypadają na wiosnę bądź lato. Ich głównym celem jest integracja pracowników, a tym samym polepszenie panujących pomiędzy nimi relacji. W trakcie ich organizacji, kluczowy jest wybór odpowiedniego miejsca noclegowego. Najczęściej stawia się na obiekty położone poza miastem.

Zobacz także http://gosciniec.pod.sosnami.pl