Rower turystyczny Kross Trans Sander

kross trans sander

Każda osoba, która lubi rekreacyjne wycieczki rowerowe, powinna posiadać sprawdzony wysokiej jakości rower turystyczny. Zazwyczaj rowerzyści, którzy nie chcą przepłacać, szukają czegoś ze średniej półki cenowej z nadzieją, że taki rower spełni ich oczekiwania. I mają rację – nie trzeba płacić wyjątkowo wysokiej kwoty, aby cieszyć się rowerem, który idealnie sprawdzi się zarówno na miejskim asfalcie, jak i na leśnych ścieżkach, na krótkich, jak i na wyjątkowo długich dystansach!

Kross Trans jest popularny

kross trans sanderPrzykładem może być rower turystyczny Kross Trans Sander 7-biegowy – model z 2017 roku, który jednak nadal cieszy się naprawdę dużą popularnością. Producent zadbał bowiem o najmniejszy szczegół, dlatego pod względem wizualnym rower ten prezentuje się naprawdę dobrze, a pod względem technicznym również niemal nie ma sobie równych w kategorii rowerów turystycznych. Jak w wielu innych rowerach Kross, zastosowano tutaj technologię Aluminium Lite. Sprawia ona, że tradycyjnie stosowane do produkcji ram aluminium 6061 zostało wzmocnione, dzięki czemu jego parametry techniczne stały się jeszcze lepsze! Dzięki temu rower tego typu waży naprawdę niewiele a charakteryzuje się naprawdę wysokim poziomem wytrzymałości. Siedem przerzutek sprawia, że w każdych warunkach można otrzymać optymalne przełożenie mocy. Równocześnie wysokiej jakości hamulce pochodzące od sprawdzonego producenta, zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa i prawidłowe działanie nawet podczas najbardziej skomplikowanych manewrów.

kross trans sanderWszystkie zastosowane w tym modelu podzespoły charakteryzują się bezawaryjnością, dzięki czemu możemy być pewni, że rzadko z rowerem Kross Trans Sander będziemy odwiedzać serwisanta. Ze względu na niską liczbę biegów (tylko siedem, podczas gdy niektóre rowery pozwalają nawet na 30 zmian biegów!) rower ten polecany jest osobom, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z turystyką rowerową i trekkingiem. Antypoślizgowe pedały sprawią, że rowerzysta będzie czuł się pewnie nawet w wyjątkowo trudnych warunkach atmosferycznych. Intensywne opady deszczu wcale nie sprawią, że będziemy się ślizgać stopami po pedałach – zupełnie tego nie odczujemy! To dlatego Kross Trans Sander jest uważany za jeden z bezpieczniejszych rowerów. W ofercie sklepów z rowerami znajdziemy modele z tej serii o różnych rozmiarach ramy, dzięki czemu każdy klient może dopasować rower do wysokości swojego ciała.

Osobom niskim o wzroście 152 cm polecane są rowery Kross o ramie 17”, zaś rowerzyści o wzroście 193 cm powinni jeździć rowerami o ramie 23”. Pamiętając o tym przy wyborze roweru, będziemy mogli potem cieszyć się naprawdę komfortową i przyjemną jazdą.