Wakacyjne domki w górach

domki w górach

Sposobów na spędzanie letniego urlopu jest wiele. Wynajmowanie kwater lub kameralnych domków nad jeziorem lub w górach jest obecnie nie mniej popularne niż np. korzystanie z oferty dużych hoteli. Istotną przewagą nocowania w osobnych domkach jest zapewnienie gościom o wiele większej niezależności i prywatności niż w przypadku noclegów w hotelach.

Domki na Podhalu

 domki w górachOgromną zaletą tego typu wypoczynku jest też możliwość korzystania z wolnej przestrzeni przed domkiem, gdzie z powodzeniem można urządzić grilla, opalać się lub uprawiać sport. Wyjazd w góry wcale nie musi oznaczać nocowania w drogim hotelu lub wręcz przeciwnie – namiocie czy schronisku. Niedrogim kosztem można wypocząć także w pięknych, wygodnych i przestronnych domkach z drewna. Każdy z nich oddaje ludowy charakter oraz regionalny góralski klimat. Bliskość kurortów umożliwia też korzystanie z wielu górskich atrakcji niezależnie od sezonu. Zarówno latem, jak i zimą można wybrać się na szlak, skorzystać z wyciągu lub odwiedzić lokalne ośrodki kultury. Sporą atrakcją jest także baza gastronomiczna. Na miejscu można skosztować najlepszych podhalańskich specjałów z regionu. Doskonałą formą noclegu będą natomiast atrakcyjne domki w górach w Szaflarach, gdzie wypocząć mogą zarówno rodziny z dziećmi, jak i zorganizowane grupy pracowników lub przyjaciół. Z oferty wynajmu domków korzystać mogą też z powodzeniem grupy szkolne lub harcerskie.

 domki w górachWystrój obiektów oddaje tradycję i klimat Podhala, dzięki czemu każdy z gości ma szansę nasiąknąć niepowtarzalną atmosferą. Do wyboru są różne metraże domków – zarówno jednopoziomowych, jak i piętrowych. W środku znajdują się w pełni wyposażone aneksy kuchenne i łazienki, dzięki czemu goście zyskują niezależność. Jeśli jednak nie będą mieli ochoty samemu przyrządzać posiłków, to obiekty oferują również stołówkę, gdzie serwowane są najsmaczniejsze góralskie potrawy. Daje to możliwość odbycia istniej podróży kulinarnej po Podhalu. Skorzystanie z oferty prywatnych domków gwarantuje komfort przebywania na obiekcie oraz większe poczucie prywatności niż w przypadku wynajęcia pokoju w hotelu. Dzięki temu goście nie muszą mijać się w drodze do sypialni.

Z tego typu oferty mogą skorzystać również rodziny posiadające czworonoga, ponieważ przed domkiem pies może się swobodnie wybiegać. Można też z powodzeniem zorganizować tam ognisko, grilla lub pograć w badmintona. Obiekty oferują też turystom wynajmującym domek możliwość skorzystania z wypożyczalni rowerów, sprzętu sportowego, wodnego, grilla oraz leżaków i parasoli.

Szczegółowe informacje na stronie https://osadaguty.pl