Wynajmowane domki w Szczawnicy

domki

Szczawnica to miasteczko typowo uzdrowiskowe. Znajdują się tam sanatoria, które co roku są licznie oblegane. Jeżeli nie zarezerwujemy sobie miejsca jeszcze grubo przed sezonem, będziemy mogli co najwyżej pocałować klamkę. Ale to nie oznacza, że musimy zrezygnować z wizyty w tak urokliwym miasteczku jakim jest Szczawnica.

Domki w atrakcyjnej cenie

domkiIstnieje także wiele innych interesujących opcji noclegowych. Są to na przykład domki w Szczawnicy na wynajem w naprawdę atrakcyjnej cenie. Znajdziemy takich wiele. Przykładowo, w Krościenku nad Dunajcem znajdziemy takie domki, które na pewno spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. A Krościenko to niezwykle malownicza miejscowość, która znajduje się tuż przy Szczawnicy. Możemy więc robić sobie zdrowotne spacery, które na pewno dobrze wpłyną na nasze samopoczucie. Zajrzyjmy do takiego domku na wynajem. Co nam oferują właściciele? Jeśli wybierzemy duży domek, o metrażu 80m2, wówczas możemy spędzać czas w kilku pomieszczeniach – mamy do dyspozycji dwie sypialnie oraz salon. Oczywiście w domku znajdować się będzie także kuchnia i pięknie wyposażona łazienka. W salonie możemy wypoczywać na rozkładanej sofie dwuosobowej i pić kawę, stawiając kubek na pięknie zdobionym stoliku kawowym. Z pewnością pobyt w takim domku w wakacje będzie dla nas naprawdę przyjemny.

domkiNiektóre rodziny zastanawiają się jednak nad wynajmem takiego domku, ponieważ posiadają małe dzieci i obawiają się, że nie będzie dla nich odpowiednich warunków. Na szczęście nowoczesne domki na wynajem w Krościenku koło Szczawnicy mogą zostać dodatkowo wyposażone (bez opłat) w krzesełko do karmienia oraz wanienkę dla małego dziecka. Rodzice nie muszą zabierać ze sobą tych rzeczy, co stanowiłoby duży bagaż. Ponadto na przykład w ogrodzie koło takich domków znajduje się plac zabaw dla dzieci – dlatego naszym pociechom na pewno nie będzie się nudzić, ponieważ będą miały do dyspozycji piaskownicę, huśtawki i zjeżdżalnię! Słowem podsumowania – chociaż Szczawnica jest w sezonie wyjątkowo oblegana, na pewno uda nam się znaleźć domek na wynajem, chociażby w sąsiedniej malowniczej miejscowości, jaką jest Krościenko nad Dunajcem.

Takie domki są zawsze w pełni wyposażone i dostosowane do pobytu rodzin z maleńkimi nawet dziećmi. Dlatego nie musimy obawiać się jakichkolwiek problemów, na pewno cały pobyt będzie dla każdego członka rodziny wyjątkowo komfortowy. W Szczawnicy i w Krościenku można spędzić wspaniałe wakacje, wypocząć i nabrać sił na powrót do codzienności wypełnionej obowiązkami.